- Wesela -SALA PAŁACOWA

STODOŁA

Zbliżają się kluczowe dla Was momenty w życiu. Ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenia w życiu każdego człowieka, dlatego każda Para Młoda pragnie, aby w tym szczególnym dniu wszystko było dopięte na ostatni guzik. Eleganckie wnętrze naszej sali weselnej wraz z gustownymi dekoracjami oczarują nie tylko Parę Młodą, ale także zgromadzonych gości. Jesteśmy po to, by pamięć tych wydarzeń zawsze powodowały u Was radość.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy przestronne, eleganckie i klimatyzowane sale weselne (wielkopolska), mogące pomieścić od 10 do 200 osób. Oferujemy dwa niezależne pomieszczenia w dwóch różnych stylach. Sala pałacowa w domu weselnym oraz w drugiej części ogrodu modna w tym roku wiejska sala na wesela w zaciszu dębów, z dala od miejskiego gwaru.

Jeżeli marzycie o niezapomnianym weselu, które pozostanie niezwykłym wspomnieniem dla Was i Waszych Gości, powierz nam jego organizację, a sprawimy, że Ten Dzień będzie perfekcyjny pod każdym względem!

Wesela w naszym domu weselnym przygotowujemy z niezwykłą starannością, uwzględniając indywidualne potrzeby Pary Młodej. Dobierzemy wyjątkowe dekoracje i zadbamy o wszelkie szczegóły, by wszyscy Goście, a przede wszystkim Młoda Para mogli się cudownie bawić w naszej sali na wesela. Każde wesele zorganizowane w „Pałacyku pod lipami” Poznań/Swarzędz stanie się niezapomnianym przeżyciem.

Zachęcamy Państwa do obejrzenia naszego domu weselnego oraz do nawiązania współpracy. Zrobimy wszystko, aby wesele organizowane w w najlepszym domu weselnym w województwie wielkopolskim, stało się wyjątkową uroczystością pod każdym względem.

pałacykowa sala weselna: do 70 os.

wiejska sala weselna: do 140 os.

Menu Weselne cennik  Rok 2024 Pobierz menu weselne 2024

POBIERZ STODOŁA FILM 2019

WESELA W PIĄTKI MENU już od 264ZŁ/OS

Zdjęcia sal weselnych w galerii zapraszamy

Pałacyk pod lipami © 2015 - Noclegi okolice Poznania (wielkopolskie)
Zakaz kopiowania materiałów bez zgody autora