- TRENDY WESELNE -5f0382e816d55b7ad598a4c0ef6de6bd
20.11.2016

Minęło już 10 lat od kiedy jestem mężatką, przygotowania weselne były dla mnie spełnieniem dziewczęcych marzeń. Każda wstążeczka, koszyczek, kwiatek  dobrane i wbudowane w jedną spójną całość.

Minęła dekada i nic się nie zmieniło, każda Panna Młoda z którą się spotykam w naszym obiekcie, tak samo starannie przygotowuje wizję swojego wesela.

W tej dekadzie jednak króluje wesele w klimacie luzu i elegancko zaaranżowanej prostoty. Poszukujący miejsca na wesele chętniej wybierają salę w stylu wiejskim, drewnianą niż tzw molochy hotelowe bez duszy.

Już nie nowoczesność się liczy, ale klimat czegoś innego, z duszą i możliwością dodania własnej inwencji twórczej. Drewniane skrzyneczki na kwiaty zamiast tradycyjnych wazonów, tiulowe pompony w odcieniach bieli, szarości czy różu. Podkładki pod prezenty dla gości z plastrów drewnianych.

trendy weselnetrendy weselne

Najciekawsze jest to, że cała aranżacja ma sprawiać wrażenie przypadkowości a tak naprawdę jest to skrzętnie dobrana aranżacja wymagająca dużo smaku i też czasu. Na szczęście są tacy ludzie jak my, już trochę widzieli, słyszeli dlatego chętnie aranżujemy nasze wnętrza wspólnie z Parą Młodą.

22.11.16

Dziś trochę drewnianych ciekawostek wynalazłam dla was, w sam raz pasujących do modnej w tym roku i przyszłym sali wiejskiej.

Proste oznaczenie stolika, od paru lat na weselach królują okrągłe stoły, które trzeba jakość ponumerować, poniższe kompozycje świetnie współgrają ze stylem sali wiejskiej. Do tego super pomysł na rozłożenie ciasta weselnego na drewnianej piramidzie. Myślę, że wielu parom już się znudziły tradycyjne formy przyjęcia weselnego, warto obecnie wprowadzić jakieś drobne urozmaicenia, które goście będą podziwiać, być może ich to zainspiruje.Na pewno drobne gadżety wyróżnią wasze wesele.

trendy weselne trendy weselne skrzynka tort

Pałacyk pod lipami © 2015 - Noclegi okolice Poznania (wielkopolskie)
Zakaz kopiowania materiałów bez zgody autora